Atribuită
Cumpărare directă
Achiziție comuna ocazionala în baza art. 44 din Legea nr. 98/2016 și având în vedere Acordul de parteneriat nr. 4803 aprobat prin HCLMS nr. 96/7.07.2020 încheiat între Agenția de Dezvoltare Durabilă a Județului Bihor în calitate de autoritate contractanta asociată și Municipiul Salonta în calitate de autoritate contractantă desemnată. Unul dintre obiectivele Acordului de parteneriat încheiat între cele două autorități contractante este finanțarea achiziționării de brosuri de promovare a Municipiului Salonta . Astfel se dorește achiziționarea unui număr de 7000 buc. broșuri care, jumatate vor fi redactate în limba Maghiară, iar jumătate în limba Romana.
- Număr anunț
- DA26087516
- Autoritate contractantă
- Municipiul Salonta (CUI 4593423)
- Furnizor / câștigător
- PRINTON SRL (CUI 30615660)
- Cod CPV
- 22100000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 56.210 RON
- Valoare atribuită
- 56.210 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.