Atribuită
Cumpărare directă
TERMOMETRU DIGITAL DE FRUNTE CU INFRAROSU 5-10 CM DISTANTA DE MASURARE BATERIILE INCLUSE. Temperatura corporala: 34.0°C~42.9°C; Temperatura obiecte: 0°C~100°C; Masurare temperatura: Frunte sau ureche; Unitate de masura: °C/°F; Temperatura ambientala de lucru: 16°C~35°C; Putere consumata: < 15ma; Memorie stocare: ultimele 32 masuratori. Alimentare 3V -2 x 1,5 V Rata maxima admisa de eroare +/- 0.2°C
- Număr anunț
- DA26069470
- Autoritate contractantă
- Teatrul Mic (CUI 4267036)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS DISTRIBUTIE (CUI 33030776)
- Cod CPV
- 38412000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 219,99 RON
- Valoare atribuită
- 219,99 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.