Atribuită Cumpărare directă

DISC FLEX 2BUC,BROASCA USA 18BUC,VOPSEA 1 BUC,MOP 12BUC,PRONTO SPRAY 9 BUC,PENSUL 8 BUC,SACI MENAJ 20 BUC,VAR PUNGAS 10 BUC,VAR 7 BUC

Număr anunț
DA26092633
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALAPUFESTI (CUI 23995451)
Furnizor / câștigător
DOSAMIF SRL (CUI 11006807)
Cod CPV
39831240-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.192,04 RON
Valoare atribuită
1.192,04 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.192,04 RON

din 1.192,04 RON estimat