Atribuită
Cumpărare directă
Îngrășăminte: 1) Azotat de potasiu Krista K Plus sac 25 kg, 5 saci x 165,14 lei/sac = 825,70 lei; 2) Azotat de Calciu Calcinit sac 25 kg, 11 saci x 73,39 lei/sac = 807,29 lei; 3) Sulfat de magneziu Krista MgS sac 25 kg, 5 saci x 68,81 lei/sac = 344,05 lei.
- Număr anunț
- DA26077109
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- HIBRID SRL (CUI 14962412)
- Cod CPV
- 24410000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.977,04 RON
- Valoare atribuită
- 1.977,04 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.