Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE FORMARE PROFESIONALA - 2020 PRET DE CATALOG: 823,53 RON / Unitate de masura UNITATE DE MASURA: PERSOANA profesionala 1 Achiziții publice. Practică și actualizări legislative 2 Actul administrativ. Proceduri, elaborare, regim juridic și răspunderea în sectorul public 3 Administrarea patrimoniului și investiții publice. Noutăți legislative 4 Administrația publică din România în context european. Studii de caz și modele comparate 5 Administrația publică în lumina Codului Administrativ. Obiective, măsuri și proceduri 6 Arhivarea și gestionarea documentelor din instituțiile publice 7 Asistența socială și protecția copilului. Obiective, activități și responsabilități 8 Audit intern în sectorul public 9 Bugetarea, monitorizarea și raportarea operațiunilor realizate pe seama programelor cu finanțare 10 Combaterea corupției în sectorul public. Etică, regimul incompatibilităților și transparență decizională 11 Comunicarea de la teorie la practica. Măsuri specifice pentru sectorul public 12 Comunicarea eficientă în administrația publică. Abordări practice și metode moderne de lucru 13 Comunicarea în sectorul public. PREZENTA TINE LOC DE COMANDA FERMA PT URMATORII: 1.IONITA GABRIELA 2.PETRE NICOLETA 3.ENACHE MIHAELA 4.VLADESCU TATIANA 5VASILE NINA 6.COMAN GABRIELA 7.SANDU ANDREI

Număr anunț
DA26094045
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL PLOIESTI (CUI 2844227)
Furnizor / câștigător
CENTRUL DE FORMARE APSAP (CUI 33269758)
Cod CPV
80530000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.764,71 RON
Valoare atribuită
5.764,71 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.764,71 RON

din 5.764,71 RON estimat