Atribuită Cumpărare directă

Se vor furniza urmatoarele produse: Alcool sanitar 15 Lavete umede 3/set 15 Saci menajeri 60 l 50/rolă 200 Domestos 30 Săpun lichid la 5 l 30 Șervețele ZZ 100 Spray Pronto 10

Număr anunț
DA26099387
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
B.N.BUSINESS SRL (CUI 10933694)
Cod CPV
24322500-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.104,50 RON
Valoare atribuită
2.104,50 RON
Data publicării
06.08.2020 00:00
Data finalizării
07.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.104,50 RON

din 2.104,50 RON estimat