Atribuită
Cumpărare directă
Achizitionare lucrari de reparatii si intretinere aferente obiectivelor investitionale „Executie reparatii la boxe scurgeri panouri la boxe nr. 01-20; reparatii si scumbaretare canalizare camin principal- camin exterior; reparatii amenajare camera depozitare substante DDD; reparatii padoc boxe nr. 41-42” in conformitate cu Referatele nr. 3158/16.07.2020; 3047/10.07.2020; 1830/29.04.2020; 3112/15.07.2020 in vederea desfasurarii in conditii optime a activitatilor desfasurate de catre subscrisa
- Număr anunț
- DA26084694
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIREA COMUNALA ARAD S.A. (CUI 1680258)
- Furnizor / câștigător
- ELGECON SRL (CUI 16248593)
- Cod CPV
- 45450000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28.569,71 RON
- Valoare atribuită
- 28.569,71 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.