Atribuită
Cumpărare directă
Achizite ventilatoare - Cu pulverizare Inaltime (cm): 127 Putere: 75 W Numar viteze: 3 Timer (min): 60 Control digital: Da Telecomanda: Nu Diametru (cm): 40 Functii: Oscilatie 60 grade dreapta-stanga, cu posibilitatea opririi oscilatiei Functii de pulverizare si racire, umidifiere si indepartare praf Intensitate de pulverizare a apei reglabila Altele: Volum pulverizare apa: 320 ml/h Suprafata acoperita: 10-20 mp Clasa de protectie: II Lungime cablu alimentare: 1.7 m Capacitate rezervor apa: 3.2 litri Posibilitate utilizare uleiuri esentiale (indepartarea tantarilor) 3 trepte de viteza: L (900 rpm),M (1050 rpm),H (1200 rpm) Atomizor emailat impotriva mirosurilor neplacute Caracteristici generale Nivel zgomot (db): 61 Culoare: Argintiu Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA26091894
- Autoritate contractantă
- COMUNA BAICULESTI (PRIMARIA COMUNEI BAICULESTI) (CUI 4654741)
- Furnizor / câștigător
- FLANCO RETAIL SA (CUI 27698631)
- Cod CPV
- 39717100-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.529,26 RON
- Valoare atribuită
- 3.529,26 RON
- Data publicării
- 05.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 06.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.