Atribuită Cumpărare directă

MATERIALE REPARAȚII; Amorsa - 5 l., GLET CT - 126 = 20 Kg.Adeziv CM 11 = 25 kg,DILUANT UNIV. 0.9 L.,PENSULA - 110/ 50 mm, Pensula par nat.110/100mm,Pigment superconcentrat "Oskar" - 180 ml. (dif.culori) VAR LAVABIL ALB pt. interior - 15 L,VAR PASTA - 5 Kg.,Vopsea alba 3 in 1 - 0.66 Kg.

Număr anunț
DA26093055
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA MIRONEASA (CUI 17130480)
Furnizor / câștigător
CONCOM-IMPEX SRL (CUI 14402873)
Cod CPV
24911200-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.618,35 RON
Valoare atribuită
1.618,35 RON
Data publicării
05.08.2020 00:00
Data finalizării
06.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.618,35 RON

din 1.618,35 RON estimat