Atribuită
Cumpărare directă
Pachet compus din:1-Reactivi chimici pentru laborator-conform oferta furnizor Termen de livrare:6-8 saptamani; Valoare totala fara TVA:=11.389,00 lei;Valoare totala cu TVA=13.552,91 lei; 2-Bare magnetice:-conform oferta furnizor Termen de livrare:1 saptamana; Valoare totala fara TVA:=462,00 lei;Valoare totala cu TVA=549,78 lei; Beneficiar:Universitatea Babes Bolyai-Cluj-Napoca-Facultatea de Fizica; Solicitant:Rares Bortnic; Responsabil achizitie:Ec.Raveca Dragan.
- Număr anunț
- DA26037770
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "BABES-BOLYAI (CUI 4305849)
- Furnizor / câștigător
- NORDIC CHEMICALS SRL (CUI 31878614)
- Cod CPV
- 33696500-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.851 RON
- Valoare atribuită
- 11.851 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.