Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de dezinfectie (igienizare) incaperi cu dispozitive UV-C (dezinfectie suprafete si aer) si biocide pentru distrugerea bacteriilor, virusurilor, - inclusiv virusul gripal si coronavirusul. Pretul este pentru incaperi cu suprafete cuprinse intre 55 si 100 metri patrati, iar volumul de aer intre 110 si 300 metri cubi. Centrul rezidential pentru persoane fara adapost - (parter) - Str. Dunarii, Nr. 280
- Număr anunț
- DA26027950
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 13924429)
- Furnizor / câștigător
- CLEANING SPEED SERV S.R.L. (CUI 27377810)
- Cod CPV
- 90921000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.800 RON
- Valoare atribuită
- 1.800 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.