Atribuită
Cumpărare directă
Organizarea de competitii sportive si de agrement pentru un numar aproximativ de 300 persoane, incluzand premierea echipelor castigatoare, asigurarea celor necesare organizarii in bune conditii incluzand: arbitri, mingi, tricouri, sonorizare, etc. pe o durata de 30 de zile competitionale, in functie de solicitarile si conditiile impuse de reprezentantul participantilor la competitii. Pachetul include organizarea evenimentului in localitatile solicitantilor, pe bazele sportive existente si puse la dispozitie de de autoritatile locale, in conditiile si orarul stabilit de comun acord.
- Număr anunț
- DA26039514
- Autoritate contractantă
- ORASUL CAVNIC (PRIMARIA ORASULUI CAVNIC) (CUI 3627595)
- Furnizor / câștigător
- WALTER PARK 2018 S.R.L. (CUI 39725489)
- Cod CPV
- 92622000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.000 RON
- Valoare atribuită
- 30.000 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.