Atribuită Cumpărare directă

BIOFARM SA - ROMANIA COD CNAS: W52326001 Cutie x 1 flacon de sticla bruna x 50ml sirop + masura dozatoare (2 ani) Tine loc de comanda !

Număr anunț
DA26030455
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE TULGHES (CUI 4367728)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33675000-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334,50 RON
Valoare atribuită
334,50 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334,50 RON

din 334,50 RON estimat