Atribuită Cumpărare directă

Electrozi superbaz FI4, cantitatea necesara este de 3 pach. a cate 6.2 kg fiecare. Pretul include toate costurile, inclusiv cele pentru transport.

Număr anunț
DA26030835
Autoritate contractantă
Compania de Apa Arad S.A. (CUI 1683483)
Furnizor / câștigător
TEHNICON PARK S.R.L. (CUI 21011517)
Cod CPV
31711140-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
177,63 RON
Valoare atribuită
177,63 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

177,63 RON

din 177,63 RON estimat