Atribuită
Cumpărare directă
Combinezon impermeabil microporos alb 65gr Avantaje: Marime universala Elastic in: talie / incheietura mainii / glezne / gluga Fabricat din material cu tehnologie ce permite circulatia aerului, reduce stresul rezultat din acumularea de caldura la interior, oferind confort si prospetime intreaga zi. Fermoar in ambele sensuri cu clapeta protectoare, pentru confort sporit si protectie suplimentara. Protectie maxima – grad mare de respirabilitae, greutate redusa, confortabil pentru purtarea indelungata Prezentare: Combinezon impermeabil microporos alb 65gr - 1 bucata
- Număr anunț
- DA26032700
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN "DR.FOGOLYAN KRISTOF"SFANTU GHEORGHE (CUI 4202010)
- Furnizor / câștigător
- DENTSTORE SRL (CUI 29777715)
- Cod CPV
- 18143000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.500 RON
- Valoare atribuită
- 17.500 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.