Atribuită Cumpărare directă

Pachet IT 1. Scaner Canon LIDe 300: 8 buc x 265 lei + TVA 2. Memorie USB Goodram UCO2, 8GB, USB 2.0, Negru/Alb, 30 buc x 12.5

Număr anunț
DA26030145
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI MEHEDINTI (CUI 4222328)
Furnizor / câștigător
SHAROLT GROUP SRL (CUI 2329841)
Cod CPV
30216110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.495 RON
Valoare atribuită
2.495 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.495 RON

din 2.495 RON estimat