Atribuită
Cumpărare directă
Banda corectoare OFFICE Products Mouse, 5 mm x 8 m, blister, *24/576 buc 10.00 Pix cu gel 0.5mm Aihao 801 albastru BUC 25.00 Alonje indosariere DONAU din plastic, sina metal, 25 buc/set, albastru inchis, *10/200 SET 2.00 ASCUTITOARE DUBLA METAL DELI BUC 12.00 PIX UNICA FOLOSINTA ALBASTRU ROUND STIC BIC BUC 54.00 Pix cu gel 0.5mm Aihao 801 albastru BUC 20.00 ***Hartie copiator A4 80 gr./mp – 5 topuri/cut. - XEROX BUSINESS BUC 50.00
- Număr anunț
- DA26029074
- Autoritate contractantă
- Parchetul de pe langa Curtea de Apel Cluj (CUI 16656886)
- Furnizor / câștigător
- UP CIPTRONIC SRL (CUI 26812877)
- Cod CPV
- 30192700-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 839,74 RON
- Valoare atribuită
- 839,74 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.