Atribuită Cumpărare directă

ACID SULFURIC CONCENTRAT 94-96% PA. In baza ofertei dvs. 422/20.07.2020. Insotit de fisa tehnica, certificat de conformitate/calitate produs la livrare.

Număr anunț
DA26029882
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR COVASNA (CUI 4404362)
Furnizor / câștigător
PROTAR SERVICE SRL (CUI 5066847)
Cod CPV
33696300-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
50,70 RON
Valoare atribuită
50,70 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
24.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

50,70 RON

din 50,70 RON estimat