Atribuită
Cumpărare directă
1) Autoritatea Contractanta: RENAR BUCURESTI 2) Tip Asigurare: CASCO si RCA 3) Date despre Asigurare: emitere polite CASCO si RCA 4) Prima de Asigurare: c.v 5.577.28 RON CASCO + 1.144,00 RON RCA Total 6721.28 RON 5) Perioada de valabilitate : 12 luni (de la 31.07.2020 – 30.07.2021) 6) Modalitate de plata: integral/ rate ? – plata integrala
- Număr anunț
- DA26026519
- Autoritate contractantă
- ASOCIATIA DE ACREDITARE DIN ROMANIA - RENAR (CUI 4311980)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.721,28 RON
- Valoare atribuită
- 6.721,28 RON
- Data publicării
- 24.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 24.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.