Atribuită Cumpărare directă

Facturier A4, personalizat conform model beneficiar, carnet 150 file (50 seturi x 3 ex.), inseriat, hartie autocopiativa in 3 exemplare (alb, roz, verde), coperti din carton velin 150 file/carnet.

Număr anunț
DA26038045
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02417 FOCSANI (CUI 4297584)
Furnizor / câștigător
DARGOV SRL (CUI 8807570)
Cod CPV
22800000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
124,35 RON
Valoare atribuită
124,35 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

124,35 RON

din 124,35 RON estimat