Atribuită Cumpărare directă

Role hartie, saci menajeri - 120l, 60l, 35l, 60l galbeni, lavete universale

Număr anunț
DA26026727
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BALS (CUI 4394846)
Furnizor / câștigător
MINU COM SRL (CUI 9242520)
Cod CPV
39514200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.647,50 RON
Valoare atribuită
1.647,50 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.647,50 RON

din 1.647,50 RON estimat