Atribuită Cumpărare directă

5.200 buc de hărți personalizate cu Orașul Tășnad necesare ptr CNIPT și o buc hartă digitală cf draft contract

Număr anunț
DA26034268
Autoritate contractantă
ORASUL TASNAD (CUI 3897122)
Furnizor / câștigător
SCHUBERT & FRANZKE SRL (CUI 17581153)
Cod CPV
22114300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
25.168 RON
Valoare atribuită
25.168 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

25.168 RON

din 25.168 RON estimat