Atribuită Cumpărare directă

Servicii : - elaborare proiect si documente insotitoare - implementare proiect dupa semnarea contractului de finantare Cumpararea tine loc de comanda AVIZE CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE

Număr anunț
DA26035067
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC GAESTI (CUI 4279766)
Furnizor / câștigător
IDEAS FUNDING PACK SRL (CUI 37318527)
Cod CPV
79421200-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare atribuită
48.000 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
28.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

48.000 RON

din 48.000 RON estimat