Atribuită Cumpărare directă

Modernizare drum sătesc DS 4, comuna Glodeanu Sărat, judeţul Buzău, cu o lungime totala de 1,067 km, lățime platformă drum - 6m, lățime parte carosabilă - 5 m. Lucrări propuse: - fundație piatră spartă - 15 cm, fundație balast 15 cm, fundație balast existentă 15 cm; - imbracaminte cu mixturi asfaltice 2 straturi: BADPC 22,4 (5 cm), BAPC 16 (4 cm); - acostamente balast - lățime 0,5 m x 2 (9 cm); - marcaje rutiere, montare indicatoare; - rigole de pământ - reprofilare; - montare stalpi cu panouri fotovoltaice la cele 4 intersecții de pe traseul drumului - 4 buc.

Număr anunț
DA26029782
Autoritate contractantă
COMUNA GLODEANU SARAT (PRIMARIA) (CUI 3724385)
Furnizor / câștigător
CONFERIC SRL (CUI 3868283)
Cod CPV
45233140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
431.317 RON
Valoare atribuită
431.317 RON
Data publicării
24.07.2020 00:00
Data finalizării
27.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

431.317 RON

din 431.317 RON estimat