Atribuită
Cumpărare directă
Se solicita furnizarea unui numar de 500 de exemplare ale ziarului "Chitila azi" editia Iulie 2020. Mentionam faptul ca prezenta achizitie reprezinta o suplimentare a obiectului contractului de prestari servicii nr. 98/27.04.2020, iar dupa finalizarea achizitiei se va intocmi un act aditional la contractul mentionat anterior. La editarea/tiparirea/livrarea ziarelor se va respecta caietul de sarcini al contractului.
- Număr anunț
- DA26037886
- Autoritate contractantă
- ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
- Furnizor / câștigător
- KRAFT AGENCY SRL (CUI 37432792)
- Cod CPV
- 79000000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.015 RON
- Valoare atribuită
- 1.015 RON
- Data publicării
- 27.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 27.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.