Atribuită Cumpărare directă

Solicitam achizitionarea serviciului de paza pentru obiectivul situat în mun Tulcea str Isaccei nr 16A, jud Tulcea cu 1 dispozitiv compus dintr-un post de paza, 9 ore/zi lucratoare, program : luni-vineri =08.00-17.00. Contractul se va incheia pentru perioada 01.08.2020-31.12.2020, cu posibilitatea de prelungire a contractului, pana la data de 30.04.2021, in conditiile legii si numai in conditiile existentei resurselor financiare alocate pentru aceasta destinatie. Prestatorul trebuie sa fie constituit si sa functioneze potrivit legislatiei in vigoare si va pune la dispozitia achizitiorului personal avizat de organele de politie, instruit si dotat corespunzator activitatii de paza.Prestatorul este deplin responsabil pentru prestarea serviciilor si este raspunzator atat de siguranta operatiunilor si metodelor de prestare utilizate, cat si de calificarea personalului folosit. Prestatorul va respecta conditiile impuse de legislatia in vigoare privind paza si protectia institutiei, sanatatea si securitatea in munca, prevenirea si stingerea incendiilor si protectia mediului. Pretul este ferm pe toata durata contractului.

Număr anunț
DA26045942
Autoritate contractantă
BIBLIOTECA JUDETEANA PANAIT CERNA TULCEA (CUI 4026640)
Furnizor / câștigător
GOLD LIONS SECURITY SRL (CUI 36493856)
Cod CPV
79713000-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.691,60 RON
Valoare atribuită
14.691,60 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.691,60 RON

din 14.691,60 RON estimat