Atribuită Cumpărare directă

Furnizare si montare 3 sisteme fotovoltaice pt. 3 gospodarii izolate comuna Stoilesti, jud. Valcea conform Caietului de sarcini, ghidului si contractului de finantare nerambursabila nr.3/F/GES/29.06.2020

Număr anunț
DA26048128
Autoritate contractantă
Comuna Stoilesti (Primaria Stoilesti) (CUI 2541142)
Furnizor / câștigător
ORANGE ROMANIA COMMUNICATIONS S.A. (CUI 427320)
Cod CPV
09331200-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61.809,81 RON
Valoare atribuită
61.809,81 RON
Data publicării
29.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61.809,81 RON

din 61.809,81 RON estimat