Atribuită Cumpărare directă

LABORMED PHARMA SA - ROMANIA Cutie x 3 blistere Al/PVC x 10 comprimate filmate cu eliberare prelungita (2 ani) Grupa terapeutica: C03BA11 COD CNAS: W13662001

Număr anunț
DA26042439
Autoritate contractantă
Spital Municipal Vulcan (CUI 4469019)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI 13591928)
Cod CPV
33622300-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189,12 RON
Valoare atribuită
189,12 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

189,12 RON

din 189,12 RON estimat