Atribuită
Cumpărare directă
MASCA OXIGEN FARA PUNGA - 200 BUC ADULT (MARIMEA L) -PNEUMOLOGIE MASCA OXIGEN FARA PUNGA - 100 BUC ADULT (MARIMEA L) -UPU MASCA OXIGEN FARA PUNGA - 1000 BUC ADULT (MARIMEA L-500BUC, M-500BUC) -ATI MASCA OXIGEN FARA PUNGA - 100 BUC ADULT (MARIMEA L) -MED INTERNA MASCA OXIGEN FARA PUNGA - 400 BUC ADULT (MARIMEA L) -MAGAZIA NR 1 TOTAL 1800 BUC MASCA OXIGEN CU PUNGA (BALON) - 200 BUC ADULT (MARIMEA L)- PNEUMOLOGIE MASCA OXIGEN CU PUNGA (BALON) - 150 BUC ADULT (MARIMEA L)- BOLI INF. MASCA OXIGEN CU PUNGA (BALON) - 50 BUC PEDIATRICE -BOLI INF. MASCA OXIGEN CU PUNGA (BALON) - 50 BUC ADULT (MARIMEA L)- UPU MASCA OXIGEN CU PUNGA (BALON) - 1000 BUC ADULT (MARIMEA L-500BUC, M-500BUC) -ATI MASCA OXIGEN CU PUNGA (BALON) - 250 BUC ADULT (MARIMEA L)- MAGAZIA NR 1 TOTAL 1700 BUC
- Număr anunț
- DA26050100
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 33157110-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.490 RON
- Valoare atribuită
- 15.490 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.