Atribuită Cumpărare directă

CAPAC RIGOLA GRI DUBLU ARMAT 49*30*15

Număr anunț
DA26038126
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI REGHIN (CUI 3675258)
Furnizor / câștigător
MOLDVIOCOM SRL (CUI 5076190)
Cod CPV
44113120-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.471,40 RON
Valoare atribuită
8.471,40 RON
Data publicării
27.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.471,40 RON

din 8.471,40 RON estimat