Atribuită
Cumpărare directă
ROB.SFERIC PPR 20-3 BUC,SILICON UNIV TR BISON 280ML-2 BUC,LUBRIFIANT MULTIF 450ML CU APLICATOR WD-40-1 BUC,SPUMA PISTOL BISON 750ML-1 BUC,REZERVOR WC BETA-1 BUC,ROB.COLT CAP CERAMIC 1/2*1/2-10 BUC,BATERIE BUCATARIE FV 607 TM LORES-4 BUC,SIFON 32/40/50-15 BUC,ROB.COLT CAP CERAMIC 1/2*1/2-4 BUC,GIACOMINI ROBINET RETUR 1/2-10 BUC,GIACOMINI ROBINET TUR 1/2-10 BUC,COT WC 4 GARN-5 BUC
- Număr anunț
- DA26041941
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NEAGRA SARULUI (CUI 16037847)
- Furnizor / câștigător
- DEPOZIT ANGRO AIS TRADING SRL (CUI 743153)
- Cod CPV
- 44000000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 961,76 RON
- Valoare atribuită
- 961,76 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 28.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.