Atribuită
Cumpărare directă
Training SPSS pentru 6 persoane cu pauza de cafea si masa de pranz, durata cursului este de 2 zile, perioada de 24-28.08.2020 - in cadrul proiectului cu titlul "Consolidarea capacității administrative a secretariatului tehnic al Strategiei Naționale Anticorupție 2016-2020 de a sprijini implementarea măsurilor anticorupție"- cod SIPOCA 62. Cursul se va organiza conform Ordinului Ministerului Sănătății nr. 1228 din data de 3 iulie 2020 și prevederile Hotărârii privind prelungirea stării de alertă pe teritoriul României şi măsurile care se aplică pe durata acesteia pentru prevenirea şi combaterea efectelor pandemiei de COVID-19.
- Număr anunț
- DA26048587
- Autoritate contractantă
- Ministerul Justitiei (CUI 4265841)
- Furnizor / câștigător
- OK SERVICE CORPORATION SRL (CUI 1347190)
- Cod CPV
- 80522000-9
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.459,96 RON
- Valoare atribuită
- 12.459,96 RON
- Data publicării
- 29.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.