Atribuită
Cumpărare directă
30120094 Eppendorf Safe-Lock micro test tubes, 2.0 ml, colourless, 1000 pcs. 1000BUC 1 30711122 Cell Culture Flask T-75, with filter cap, TC treated, sterile, non-cytotoxic, (16 bags x 5 flasks) 80BUC 2 30127722 Serol. pipet, 10 mL, individually wrapped, 4x100 pcs., sterile, free of detect DNA, RNase&DNase and pyrogens 400BUC 1
- Număr anunț
- DA26046804
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "VICTOR BABES" TIMISOARA (CUI 4269215)
- Furnizor / câștigător
- REDOX LIFE-TECH SRL (CUI 30913330)
- Cod CPV
- 33140000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.840,74 RON
- Valoare atribuită
- 1.840,74 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.