Atribuită Cumpărare directă

Lucrarile conţin: execuţia copertină din material lemnos, cu învelitoare din tablă tip ţiglă

Număr anunț
DA26056378
Autoritate contractantă
VITAL S.A. BAIA MARE (CUI 9710087)
Furnizor / câștigător
POPCON S.R.L. (CUI 12718099)
Cod CPV
45261213-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.049,10 RON
Valoare atribuită
6.049,10 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.049,10 RON

din 6.049,10 RON estimat