Atribuită
Cumpărare directă
Denumire Cod UM Cantitate Pret vanzare BMPM 32A MONO ELECTRICA -7350574 6958 Buc 1 113.36 TABLOU SIG.PT 8 mod.COMTEC -1607 1487 Buc 1 20.92 CYABYF 3X6 -CABLU 267 ML 30 10 EATON SIGURANTA AUT.MONO 16A PL6-C16/1 286533 1412 Buc 4 11.34 EATON SIGURANTA AUT.MONO 25A PL6-C25/1 4131 Buc 4 11.76 BARA DE LEGATURA LEGRAND 1P/13 404926 3849 Buc 2 11.34 BLOC PT 3 PRIZA RELEE 5704 Buc 1 30.25 BLOC PT 5 PRIZA RELEE 5741 Buc 1 40.34 OCTANS COMUTATOR PT 010101-102 19885 Buc 4 5.88 OCTANS INTRERUPATOR PT 010101-100 19886 Buc 1 5.04 ALSU INTRERUPATOR PT 5681 Buc 3 7.56 ALSU INTRERUPATOR CAP SCARA 2487 Buc 2 8.32 DULIE E27 APL.OBLICA 4263 EL-CO 414 Buc 2 11.68 DOZA PT 84X84X39MM SEZ 6484-20 20027 Buc 8 4.2 TG LANTERNA CU ACUM.NARBO 5W EL0030760 11392 Buc 1 23.11 10276 CIOCAN fib.sticla cauciuc 500gr.GROSS 6406 Buc 1 33.61 TY 30410 CIOCAN 100GR. 12138 Buc 1 6.72 QUARK CORP NEON cu tub led 2X18W IP65 18977 Buc 2 91.6 QUARK CORP NEON cu tub led 2X9W IP65 18976 Buc 2 70.59 ELMARK TUB LED 10W 6000K 900LM T8 99LED351M 20734 Buc 4 13.87 ROLA ABRAZIVA GR.150 3931 ML 49 2.1 CC-BC 30 REDRESOR AUTO/1078121 16770 Buc 1 447.06
- Număr anunț
- DA26077462
- Autoritate contractantă
- Comuna Neaua (CUI 4375968)
- Furnizor / câștigător
- KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
- Cod CPV
- 31681410-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.738,05 RON
- Valoare atribuită
- 1.738,05 RON
- Data publicării
- 04.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 05.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.