Atribuită Cumpărare directă

Achizitie Timpan 29 ” Profesional Adams 2PAPRIIDH model german

Număr anunț
DA26083586
Autoritate contractantă
FILARMONICA GEORGE ENESCU BOTOSANI (CUI 3433955)
Furnizor / câștigător
FLY MUSIC SRL (CUI 18996892)
Cod CPV
37316000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.428,57 RON
Valoare atribuită
21.428,57 RON
Data publicării
04.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.428,57 RON

din 21.428,57 RON estimat