Atribuită Cumpărare directă

Kituri VTM/UTM pentru transportul probelor virale, inclusiv Coronavirus (Covid-19)CEL MAI MIC PRET 4 x 800 = 3200 TAMPON EXUDAT FARINGIAN CU BAT DIN PLASTIC 150 MM, FARA TUB, STERIL, INDIVIDUAL 100 x 1.80 = 180 prezenta tine loc de comanda ferma

Număr anunț
DA26046818
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
Furnizor / câștigător
SANIMED INTERNATIONAL IMPEX S.A. (CUI 15995515)
Cod CPV
33696200-7
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.380 RON
Valoare atribuită
3.380 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.380 RON

din 3.380 RON estimat