Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectat avizat

Număr anunț
DA26047453
Autoritate contractantă
C.N.C.F. “C.F.R.” S.A. – SUCURSALA REGIONALA C.F. CRAIOVA – UNITATE OPERATIONALA (CUI 15603417)
Furnizor / câștigător
GRUP DZC S.R.L. (CUI 38027313)
Cod CPV
24450000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.176,45 RON
Valoare atribuită
1.176,45 RON
Data publicării
28.07.2020 00:00
Data finalizării
29.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.176,45 RON

din 1.176,45 RON estimat