Atribuită Cumpărare directă

Amenajare pe o suprafata de 150 mp parcare prin : decopertare strat vegetal,cofrare ,betonare armata cu plasa sudata,turnat strat beton.

Număr anunț
DA26072991
Autoritate contractantă
COMUNA VACARESTI (CUI 4402620)
Furnizor / câștigător
ADAMO TEMAO CONSTRUCT S.R.L. (CUI 31114641)
Cod CPV
45112500-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.500 RON
Valoare atribuită
15.500 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.500 RON

din 15.500 RON estimat