Atribuită Cumpărare directă

Gel dezinfectant 1L Alcool sanitar 0.5L Servetele de masa Banda autoadeziva buretata Prelungitoare 5m 5p Canal cablu 2x2 alb 2m Baterii AA+AAA Tub neon 18w Phillips Priza PT dubla SUKO Priza ST dubla Suko Racord baterie chiuveta Fir motocoasa Lampa led EXIT

Număr anunț
DA26076130
Autoritate contractantă
JUDETUL IALOMITA (CUI 4231776)
Furnizor / câștigător
CONTE IMPEX SRL (CUI 4596543)
Cod CPV
44423000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.993,77 RON
Valoare atribuită
1.993,77 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
05.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.993,77 RON

din 1.993,77 RON estimat