Atribuită
Cumpărare directă
GALETI ZINCATE 10 l BUC 2 18.43 LEI, CAZMALE FORJATE BUC 6 13.45 LEI, COZI UNELTE BUC 6 14.29 LEI, TEAVA PVC 50X1.8 L=4M BUC 4 10.73 LEI, SURUB PTR TABLA BUC 250 0.16 LEI, SURUB RAPID 3.5x55/1000B CUTII 0.15 37.4 LEI, OTEL LAT 50X6 KG 12 3.78 OTEL LAT 50X8 KG 20 3.78 LEI
- Număr anunț
- DA26047354
- Autoritate contractantă
- S.C. URBAN SERV S.A. (CUI 10863076)
- Furnizor / câștigător
- MET-AXA SRL (CUI 6200105)
- Cod CPV
- 44190000-8
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 412,79 RON
- Valoare atribuită
- 412,79 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.