Atribuită
Cumpărare directă
UNITATEA NOSTRA NU ESTE PLATITOARE DE TVA PRETUL DE VANZARE ESTE CEL AFISAT" 1 Dozator Sapun lichid ABS LePapier 800ml BUC 2.00 71.00 142.00 2 Prosoape pliate "V" 1 Str. Natur 250/set "EcoNatur" Buc 10.00 3.60 36.00 3 Gel Dezinfectant Septolit V50 1L BUC 5.00 65.70 328.50 4 Pahare plastic 200ml/100buc BUC 2.00 10.00 20.00
- Număr anunț
- DA26047710
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC APOR PETER TARGU SECUIESC (CUI 4202096)
- Furnizor / câștigător
- ENIBA SRL (CUI 22428912)
- Cod CPV
- 33191000-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 526,50 RON
- Valoare atribuită
- 526,50 RON
- Data publicării
- 28.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 29.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.