Atribuită Cumpărare directă

Lucrarii de scurgere a apelor astfel : 1. Canal betonat armat max = 50 m 2. Rigola carosabila max= 130 m 3. Tub PVC dn400 max= 120 ml

Număr anunț
DA26055896
Autoritate contractantă
Comuna Sieu Magherus (Consiliul local Sieu Magherus) (CUI 4426972)
Furnizor / câștigător
MIRON-CONSTRUCT SRL (CUI 14598991)
Cod CPV
45233140-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120.000 RON
Valoare atribuită
120.000 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120.000 RON

din 120.000 RON estimat