Atribuită Cumpărare directă

PATE FICAT PASARE 100 GR cu cheita

Număr anunț
DA26071539
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI PULMONARE BREAZA (CUI 2843469)
Furnizor / câștigător
CARPEXIMO COM PROD SRL (CUI 10379425)
Cod CPV
15131310-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
437,88 RON
Valoare atribuită
437,88 RON
Data publicării
03.08.2020 00:00
Data finalizării
04.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

437,88 RON

din 437,88 RON estimat