Atribuită
Cumpărare directă
PACHET DOTARE LOC DE JOACA consta in : 1. Hinta cu 2 locuri cu protectie (cod 501)………………….2 buc 2. Socotitoare (cod 749)…………………………………….......….1 buc 3. Casuta de lemn pentru copii (cod 707)……………………1 buc 4. Complex de Joaca (cod 111)……………………………...……1 buc 5. Masuta joc copii floare si scaunele ciuperac (cod 769)…….1 buc i 6. Tobogan 2m cu platforma si figurina (cod 255)…….....……..1 buc 7. Bancuta 3d ………………………………………………....................……2 buc 8. Dale de cauciuc……………………………….................………………19 mp Valoarea pachetului include un discount de 445.00 lei
- Număr anunț
- DA26073417
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA SIGHETU MARMATIEI (CUI 18925999)
- Furnizor / câștigător
- LAVITEX PROD SRL (CUI 7152561)
- Cod CPV
- 43325000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 58.822 RON
- Valoare atribuită
- 58.822 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 04.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.