Atribuită
Cumpărare directă
1 LV2301017101 BIDINEA SMT 2.buc 2 LV110910070701 VOPSEA PITURA VISINIU 533011 25KG KOBER 1.buc 3 ME101109101167 SPACLU INOX ELASTIC 100MM 50098 SCHULLER 1.buc 4 LV3371184868109 PENSULA ITALIA 60mm SMT 5buc 5 ME1186101210501 PANZA BOMFAIER LEMN/METAL 20X300MM LT27506 LUMY 7.buc 6 LV38102102696163 TRAFALET 18CM MIEZ47 POLIACRIL 18 84525820 CIRET 3.buc 7 LV93102106484325 VOPSEA PITURA VISINIU V533011 4L KOBER 1.buc 8 ME5397612331009 SPACLU FLEXIBIL 60MM 50034 SCHULLER 1.buc 9 LV53710368149 FOLIE PT ACOPERIT 20M SMT 2.buc 10 LV38102102696119 PENSULA KANA MANER ROSU 40MM 462840411 CIRET 3.buc 11 LV0704070104 PENSULA RADIATOR 2 70574 SCHULLER 3.buc 12 ME1827612331011 PERIE SARMA SPECIAL INDOITA SCURTA 41900 SCHULLER 2.buc 13 ME1827611551017 PERIE SARMA 6 RANDURI LT06960 LUMY 3.buc 14 LV04102102692135 DILUANT UNIVERSAL 900ML GDM 20.buc 1 LV01102016501 COLORANT 7 C KRAFT 500ml 2 LV01102017101 COLORANT 13 L KRAFT 200.ml 3 LV01102016901 COLORANT 11 I KRAFT 100ml 4 LV22102102610208 VOPSEA LAVABILA EXTERIOR COMFORT ALB 15L KRAFT 7.buc 5 LV01102017301 COLORANT 15 T KRAFT 30.ml 6 PA013700307 ADEZIV PT GRESIE/FAIANTA EXT CM11 PLUS 25KG 1960494 HENKEL 3. saci
- Număr anunț
- DA26063102
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic de Electrotehnica si Telecomunicatii (CUI 4300647)
- Furnizor / câștigător
- FIVE-HOLDING SA (CUI 10562600)
- Cod CPV
- 44423000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.479,42 RON
- Valoare atribuită
- 1.479,42 RON
- Data publicării
- 30.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 31.07.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.