Atribuită Cumpărare directă

BROSURA COLOR 20 X 20 CM (BROSURA COLOR 20 X 20 CM, 80 PG ,DCL 150 GR, COPERTA COLOR DCL 350 GR , LAMINATA, CONCEPTIE GRAFICA MACHETARE, TEHNOREDACTARE, CORECTURA, LEGARE CU TERMOCLEI PRIN BROSARE ) -Conform date transmise de catre Transurb SA .

Număr anunț
DA26061229
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI 10890801)
Furnizor / câștigător
OPANIS 2006 SRL (CUI 18589287)
Cod CPV
79823000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.050 RON
Valoare atribuită
8.050 RON
Data publicării
30.07.2020 00:00
Data finalizării
31.07.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.050 RON

din 8.050 RON estimat