Atribuită Cumpărare directă

Sistem format din 4 camere video IP, 5 MP, IR 60 M, zoom motorizat, si 1 camera video LPR pentru numere de inmatriculare, NVR 32 canale 4k, HDD 4 TB, Surse alimentare 12V, manopera montaj, conectica, lucrari fibra optica.

Număr anunț
DA26065667
Autoritate contractantă
COMUNA BLAJEL (PRIMARIA COMUNEI BLAJEL) (CUI 4241168)
Furnizor / câștigător
TV ADLER-TRADING SRL (CUI 5415963)
Cod CPV
32323500-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.030 RON
Valoare atribuită
16.030 RON
Data publicării
31.07.2020 00:00
Data finalizării
03.08.2020 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.030 RON

din 16.030 RON estimat