Atribuită
Cumpărare directă
SANO FLOOR FRESH HOME SPA PRONTO SPR.LEMN CLAS300ML AJAX GEAM TRIPLE ACTION50 PEAK WC APA AZUR 4X50GR AIR WICK MAG CIR REZ 2X25 JASOL SAPUN LICHID 5L ALUFIX SACI MENAJ 35L 30B REGINA/VOLARE HART.IG.3ST FIORE ROLE C.ALBE 2STR 8B DOMESTOS PINE 1L WIPE OUT SAP.L.PIERS500ML VARTA BAT.LONGL.POWER R3/ BIC CREI.MEC.0,7 ATLANTIS DRB RIGLA 30 CM FINGERLIN RTC DOSAR PP PERF/25 BUC RTC DOSAR INCOP 1/1 A4/25
- Număr anunț
- DA26068209
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARCANESTI (CUI 2845311)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI 11805367)
- Cod CPV
- 39831240-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 790,52 RON
- Valoare atribuită
- 790,52 RON
- Data publicării
- 31.07.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.