Atribuită
Cumpărare directă
Cuptor tubular compact cu sistem integrat de control pentru INCDTIM Cluj" conform anuntului SICAP nr. ADV1157167 din 08.07.2020 Cuptor Nabertherm Compact Tube Furnaces incl. Working Tube C 530 with 2 Locking End Plugs with B 410 controller Specificatii tehnice: Cuptor Compact Tubular Nabertherm R 50/250/12, varianta R-151B2AN Cuptor tubular compact Nabertherm cu sistem integrat de control ce include un tub ceramic C 530, doua dopuri din fibra si controller B 410. Temperatura maxima: 1200° C Temperatura de utilizare continua 1100° C Dimensiuni exterioare: L x l x I – 434 x 340 x 508 mm Diametrul exterior al tubului: 50 mm Lungimea incalzita a tubului: 250mm Constanta temperaturii pe o lungime de 80 mm a tubului: ± 5° K Lungimea tubului: 450mm Puterea de lucru: 1,6 kW Conectare alimentare: momofazat Greutate: 22 kg Dimensiuni tub ceramic: 50 x 40 x 450 mm Garantie: 24 luni
- Număr anunț
- DA26071297
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU TEHNOLOGII IZOTOPICE SI MOLECULARE (CUI 13221445)
- Furnizor / câștigător
- AMEX IMPORT EXPORT SRL (CUI 5394950)
- Cod CPV
- 39711360-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 16.072 RON
- Valoare atribuită
- 16.072 RON
- Data publicării
- 03.08.2020 00:00
- Data finalizării
- 03.08.2020 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.